YEŞİL Ürün YELPAZEMİZ

Environment_green_selection_ContentPage_259x194.jpg

Yeşil  Ürün Yelpazemiz

Sürdürülebilir yaklaşımın bir parçası olarak çevre dostu kağıt kullanmak mı istiyorsunuz? Ya da çevre dostu kağıt konusundaki son yenilikleri mi öğrenmek istiyorsunuz? Daha fazla aramanıza gerek yok. Sizin için FSC™ ya da PEFC sertifikası, geri dönüştürülmüş lif içeriği, düşük karbon ayak izi, AB Ekolojik Etiketi gibi çeşitli çevreye karşı duyarlılık kriterlerine dayanan birçok çevre dostu kağıt seçkisi hazırladık. En popüler çevre dostu kağıt listemizi keşfedin.

Logo_Subhome_210x109.png

 

Conqueror

Conqueror, prestijli bir kağıt çözümü sunan, güçlü ve tanınan bir markadır. Ayrıca, çevresel yenilikler açısından emsalsiz bir üne sahiptir. 1991 yılında, piyasada Geri dönüştürülmüş bir ürün yelpazesi sunan ilk markaydı ve 2006 yılında ürettiği tüm kağıtlar FSC™ sertifikası almış durumdaydı. Şu an 12 Avrupa ülkesinde CarbonNeutral® olarak sınıflandırılmaktalar. Daha çevre dostu kağıt üretme çalışmaları sırasında, Conqueror en iyi ve en temiz %100 Geri dönüştürülmüş kağıdı yarattı ve yepyeni bir materyal kullanarak yeniliğin sınırlarını zorladı: hızlı büyüyen ve yenilenebilir bambu!

Bambu sorumlu bir şekilde kullanılmakta olup özenle seçilmektedir. Yelpazedeki 5 renk tonu bu özen seviyesini yansıtmaktadır – Natural White serisinde OBA (optik beyazlaştırıcı öğe) kullanılmamıştır ve yaratılan renkler yalnızca Fransa'nın güneyinden elde edilen doğal (aşı boyası) pigmentler kullanılarak oluşturulmuştur. 


FSC certified product      PCF      Recycled Paper 100%     Recycled Paper 50%      CO2 Neutral

paperman