Değerli müşterimiz, İstanbul'da yaşanan yoğun kar yağışı sebebi ile geçici olarak teslimat hizmeti veremiyoruz.

Tasarımcılar İÇİN d2b

Designer_Content_259x194.jpg

Antalis  d2b Dijitalden İşletmeye

Antalis D2B ağına bağlanarak yeni eğilimleri öğrenmek ve yeni fikirler edinmek ister misiniz?

d2b ağına bağlanmanız yeterli!

d2b ile, Antalis, dijital baskı makinesi üreticileri, kağıt üreticileri, reklamcılar ve yayıncılardan oluşan muhteşem bir ağ kuruyor. d2b yeni fikir edinmek ve yeni eğilimleri öğrenmenin harikulade bir yolu. D2B'ye bağlanarak, yeni dijital ortam türleri ile beyaz mürekkep, boyutsal mürekkep ve bölgesel vernikleme gibi yeni teknik gelişmeleri keşfedeceksiniz. Kaliteli kağıt gibi daha geleneksel kağıt türleri için Antalis, dijital teknolojilere özel yeni bir yaratıcı kağıt yelpazesi hazırladı: hayran kalacaksınız!

 

Antalis dijital medya yelpazesinde yenilikçi ve size ilham verecek son derece yaratıcı kağıtları bulacaksınız !

Antalis tüm dijital teknolojiler ile uyumlu  bir yelpaze oluşturdu: HP Indigo'nun sıvı toneri ile Xerox, Canon, Kodak, Ricoh ve Konica Minolta'nın kuru tonerleri.
Ürün çeşitliliği ve dijital baskı kalitesi bu yelpaze sizi şaşırtacak.

d2b katalog talebiniz için info@antalis.com.tr adresine mail yollayabilirsiniz.

 

banner_d2b_2.jpg


Antalis d2b size yeni fikirlerinizde yardımcı olacak.

 • Antalis d2b ürün yelpazesİ

  Antalis d2b yelpazesi, dijital teknolojiler ile uyumlu 1.hamur ve kuşe kağıtların yanısıra size ilham verecek yaratıcı kağıtları kapsıyor.

   HP Indigo ve kuru toner makineler  ile uyumlu kuşe kağıtlar: Digigreen Gloss & Silk %100 yeşil ve %100 dijital yüksek kaliteli kağıtlardır. Hp Indıgo sertifikalı ve dijital formatlarda mevcuttur.
   

  HP Indigo ve kuru toner makineler  ile uyumlu 1.hamur kağıtlar: Image Digicolor lazer makinelere çzel üretilmiş yüksek beyazlık ve pürüzsüz yüzeye sahip kaliteli diital kağıtlardır.
   

  Arjowiggins Creative Papers: Arjowiggins yaratıcı kağıtlar yelpazesi dijital teknolojilere uyumlu darklı doku ve renklere sahip yüksek kaliteli kağıtlardan oluşan ürün yelpazesidir.
   

   

paperman