Office-Paper-Buyer_ProfilePage_185x114.jpg

Ofis kağıdı alıcısıyım

Ofisiniz için kapsamlı çözümler mi arıyorsunuz?

İhtiyacınız ne olursa olsun size en uygun çözümü sağlamak için geniş ürün yelpazesine sahibiz. Yüksek kaliteli kağıtlardan çevre dostu kağıtlara kadar herşey  iç ve dış yazışmalarınızın benzerlerinden ayrılması için size sunulmuştur.

...Just ask Antalis!

 

Image Digicolor

Yüksek kaliteli renkli lazer baskı

ProductPush_Image-Digicolor_119x89.png

 Image DigiColor'ın benzersiz pürüzsüzlüğü ve beyazlığı tüm renkli baskılı belgelerinizde etkileyici dijital baskı kalitesini elde etmenizi sağlar.

 

 

 

Daha fazlası

HP COLOUR LASER

Renkli basımlarda ve fotokopilerde yüksek performans

hp-logo.jpg

Hp Colour Laser evde ve ticari kullanımda önerilir. Yüksek kaliteli basımlarda ideal markadır. Colorlok® teknolojisi, canlı renklerde ve yoğun siyahlarda bulaşma riski olmadan çabuk kuruyan dökümanlar üretir. HP Colour Laser renkli basımlarda ve fotokopilerde yüksek performans gösteriyor.

Daha fazlası

Navigator 

Lider premium ofis kağıdı

images1.jpg

Navigator lider premium ofis kağıdı markası olarak uluslararası kabul görmektedir. Yüksek performansı ile bir çok uygulama için geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır .

 

 

 

Daha fazlası

 SERVİSLERİMİZ

Services_SubHome_159x119.jpg

Profesyonel Antalis ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için her bir  müşteri ile yakın işbirliği içindedir.

- İş ağı
- Sürdürülebilir işletme
- Lojistik hizmetleri

Daha fazlasını öğrenin

Image ÜRÜN YELPAZEMİZ

Image_325x64.jpg

Antalis Image markası bir çok uygulamaya uygun ofis ve dijital kağıt yelpazesini sunuyor. Kalitelisi ile Image ailesine güvenebilirsiniz. Image Digicolor, Image Impact, Image Volume, Image Coloraction - kendinizi ifade edebileceğiniz kağıt yelpazesi.

 
Daha Fazlası
Ürün Kodu
Ürün numaralarını virgül ile
ayırınız. Örn. 01004,01006

Picto_BasketN

paperman