Olina

 

 

Olina, birinci sınıf tasarım ve yaratıcı kağıt serileri

Olina serisi, kurumsal iletişim ve yayıncılık için premium 1. Hamur tasarım kağıtlarından yüksek çevresel refaranslara sahip daha yaratıcı yüzeylere kadar, tasarımcıların ihtiyaçlarını yaratıcılık yoluyla desteklemeyi amaçlar. 

Olina Satın Al           Daha fazla bilgi için sizi arayalım

 

 

 

olin-01.jpg

Tüm reklam öğeleri için 1. hamur premium tasarım kağıtları


Mükemmel renk üretimini sıcak ve doğal bir hisle birleştiren Olina Design, 3 yüzey ve 16 ağırlık skalası ile 5 renkte mevcut olan premium 1. hamur kağıt ve kartonlar serisidir. 

Olina Design'ı Keşfet

 

olin-origins-01.jpg

Olina Origins, çevreye duyarlı müşterilerimiz için yeni Creative Kağıt serisi.

Olina Origins, çevreye duyarlı müşterilerin taleplerine karşılık vermek için pürüzlü bir bitiş ve yumuşak bir dokunuşla 5 farklı toprak tonu sunan karbon sıfır bir seridir. Aynı zamanda sürdürülebilirliğe kendini adamıştır.

Olina Origins'i Keşfet

 

olin-03.jpg

Tüm uygulamalar için
çok yönlü bir çözüm

Menü ve davetlerden lüks ambalajlara kadar, Olina'yı ofset ve dijital baskıdaki mükemmel uygulanabilirliği ile bir araya getiren geniş gramaj ve yüzey yelpazesi, onu günlük ihtiyaçlarınız için ideal bir ürün yelpazesi haline getiriyor.

 

 

antalis-countries.jpg

Küresel bir premium kağıt serisi

Antalis ve KPP-Group uluslararası ağı aracılığıyla Olina serisi, 4 kıta ve 39 ülkede mevcut olup, baskı projelerinde tutarlılık arayan küresel müşteriler için mükemmel bir seçimdir.

 

paperman