Tüm satın alma talepleriniz için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz +90 216 681 77 77

 

Olin

 

 

Çevreye duyarlı müşteriler için yeni yaratıcı kağıt serisi Olina Origins

Olina Origins ile müşterilerinize yeni sürdürülebilirlik seçenekleri sunun. Bu yeni yaratıcı kağıt ve kartın serisi, yüzeyinin rafine pürüzlülüğünü 5 doğal tonda yumuşak bir doku ile birleştirir.

 

 

 

Daha Fazla Bilgi İçin Sizi Arayalım

 

 

olin-origins-01.jpg

Doğanın Gücünden İlham Alan
Kapsamlı Bir Seri

Carlin Creative trend bürosu ile geliştirilen 5 rengi, Kireç'in Chalk'ın ışıltılı duruşu, Cereal'ın davetkar tarafsızlığı, Pebble'ın mineralliği, Indigo'nun pigment ruhu ve Lava Stone'un özgünlüğü ile ayrıntılı sadelik gerektiren herhangi bir projenizi zenginleştirecek. Olina Origins, 120gr'dan 320gr'a kadar reklam öğelerinin ihtiyaçlarıın desteklemeyi amaçlamaktadır.

 

olin-origins-02.jpg

Tüm Uygulamalar için
Üstün Kalite

Olina Origin'in bozulmamış tabaka oluşumu, ofsette mükemmel renk reprodüksiyonu sağlarken, yüksek hacmi aynı zamanda çok seviyeli kabartma gibi zorlu uygulama tekniklerinden en şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır.

 

olin-origins-03.jpg

Yüksek Sürdürülebilirlik,
Sıfır Emisyon

Olina Origins en yüksek çevresel üretim standartlarona sahip FSC® sertifikalı kağıt hamurundan üretilmesinin yanı sıra Karbon Nötr sertifikalıdır ve kalan emisyonları telafi etmek için Türkiye'de bir karbon denkleştirme programını desteklemektedir.

 

olin-origins-04.jpg

Sosyal ve Çevresel Etkilere
Pozitif Etki

Olina Origins serisi Planet için %1'in bir üyesidir ve bu nedenle gelirinin %1'ini kar amacı gütmeyen, çevresel kuruluşlara ayırmaktadır. 2002 yılında finanse edilen bu organizasyon 90'dan fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, gıda, vahşi yaşam, su iklim gibi çeşitli alanlarda çalışan derneklerle çalışıyor.

paperman